> PRACA > Poznań

Analityk Power BI w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Zakres obowiązków: tworzenie i dostarczanie standardowych raportów i analiz według uzgodnionego harmonogramu i zgodnie z rekomendacjami biznesowymi projektowanie i tworzenie wizualizacji wyników w Power BI budowa i modyfikacja istniejących modeli danych w PowerBI na podstawie tabel z hurtowni danych, tworzenie dokumentacji dla modeli udział w tworzeniu standardów BI oraz testowaniu i wdrażaniu nowych narzędzi archiwizowanie raportów współpraca z biznesem oraz zespołem business intelligence Oczekiwania: wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, ekonomia) doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz znajomość POWER BI, języka SQL, zainteresowania tematyką BI bardzo dobra znajomość programu Excel dobra znajomość języka angielskiego umiejętności pracy w zespole zaangażowanie i profesjonalizm komunikatywność Oferujemy: perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy lokalizację biura w centrum Poznania wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe) pracę na nowoczesnych narzędziach (hurtownia danych Snowflake, Hive, Presto), program Sparkbeyond szkolenia / konferencje z zakresu hurtowni, analizy i wizualizacji danych

Detale ogłoszenia: Analityk Power BI
Sprzedawca: Żabka Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań